+90 530 353 39 14

Sosyal Medyada Biz}

Masa Bayrakları

Masa Bayrakları

Masa Bayrağı

Birçok makamda tercih edilen masa bayrağı kullanım alanı oldukça geniş bir üründür. Bu sebeple de tercih edilme oranı oldukça yüksektir. Masa bayrağı kullanımı ofiste masa üzerinde veya vitrinlerde bulunur. Devlet dairelerinde Türk bayrağı olarak görülmektedir. Kullanım alanı oldukça geniş olan masa bayrağı, tercih edilme sıklığı oldukça fazladır. Yüksek rütbeli makamlarda da yetki gücünü temsil eder. Kullanım alanları içerisinde yönetici odaları da mevcuttur. Daha pek çok alanda mevcut olan masa bayrağı her zaman fiyat aralığı da oldukça uygun ürünlerdir. Bayraklar yüzey ve kumaş çeşidi olarak İpek veya raşel kumaş ile üretilir. Baskıya müsait olan Raşel kumaş en dayanıklı hem de görünümü ile bayrak kumaşı için oldukça uygun bir üründür. İstenilen ebatlarda üretim yapılmalıdır.

Masa Bayrağı Hangi Mesleklerde Tercih Edilir?

Bayrak seçenekleri oldukça geniş yelpazede mevcut olmakla beraber aynı zamanda tercih edilen bayrağın kumaş ve ebatlarında dikkat edilmesi de en önemli detaylar arasındadır. Seçenekler arasında masa bayrağı tercihi de mesleki olarak birçok alanda kullanılır. Masa bayrağını en çok tercih edilen yerler ise,

* yönetici ofisleri

* makam odaları

* devlet daireleri vb.

Yukarıda belirtilen alanlar en çok tercih edilen yerlerdir. Kullanımı ile en yaygın ürün olan bayraklar içerisinde gelen masa bayrağı sadece bir kuruma özel üretilir. İsteyen kuruma göre üretim sağlanması ile tercih edilen alana göre baskı kesim ve çoğaltma işlemi yapılır.

Masa bayrağı Ebatları Nedir?

Masa bayrakları üretilirken belirli ebatlarda olmalıdır. Bu sebeple de istenilen ebat ve kalitede üretimi yapılan bayrakların firmalar, kurumlar ve belediyeler için tercihi oldukça fazladır. Birçok mevki için önemli bir materyal olan masa bayrağı her zaman istenilen şekilde üretilir. Beklentileri en iyi şekilde karşılayan firma olarak birçok bayrak çeşidi üretmeye devam ediyoruz. Masa bayrağı olarak tercih edilen seçenekte ise firmanın logosunun basılı olması ve yanında da Türk bayrağı olması önemli bir detaydır. Masa bayrağı ebat seçenekleri ise en yaygın kullanımı ile 15×22,5 cm ve 8,5×25 cm olarak belirlenir. Bu ebatlarda üretim devam ederken diğer bayrak seçenekleri ise istenilen ebatlarda değişim gösterebilir. Masa bayrağı, sopalı bayrak, kırlangıç bayrak, L tipi bayrak ve damla bayrak en önemli seçenekler arasında yerini alır. Firmamız tarafından her zaman en iyi kalitede üretilen bayraklar istenilen renk tonajı ve ebat seçeneği ile değişim gösterir. Her zaman firmaların logo basımı ile reklam ürünü olarak Banner şeklinde de görev alır.

Masa Bayrağı Fiyatları

Her zaman kullanımı ile kolaylık sunan bayrak seçenekleri birbirinden farklı çeşitlerde üretilir. Böylelikle tercih edilen ürün hangi yönde ise beklentileri karşılayan firmamız en iyi üretimi sağlar. Masa bayrağı tercihi yanında damla bayrak veya kırlangıç bayrak seçenekleri de firmamız tarafından oldukça geniş yelpazededir. Bu sebeple de öncelikle tercih edilen ürün aralığında istenilen ebatlarda hatasız üretim yapılır. Masa bayrağı ebatlarına uygun bir şekilde yapılan üretimin yanında kortej bayrağı, damla bayrak, kırlangıç bayrak ve L tipi bayrak gibi birçok ürün seçimi mevcuttur. Firmamız tarafından üretilen her bayrak çeşidi ile birçok firma, belediyeler ve kurumsal alanlar için hizmet vermeye devam ediyoruz. Bu sebeple de öncelikle kaliteye önem veren firmamız tarafından en iyi şekilde üretilen bayrak seçeneklerimiz istenilen ebatlarda üretim yapmaktadır. Masa bayrağı üretimi ise ofisler ve iş yerleri için de oldukça önemli bir bayrak türü olmaya devam eder.

26 Haziran 2019
1.698 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Teklif AL