+90 530 353 39 14

Sosyal Medyada Biz}

Kırlangıç Bayrak

Kırlangıç Bayrak

Kırlangıç Bayrak 

Bayrak seçeneklerinde  üretim aşamasında beliren oldukça önemli detaylar mevcuttur. Öncelikle tercih edilen ürün içeriğinde üretim detayları tam olarak uygulanmalıdır. Tercih edilen kırlangıç bayrak için üretiminde sağlanan malzeme yapısının kalitesi doğru orantılıdır. Üretim aşamasına gelene kadar ebat seçeneği ve logo tasarımı belirlenir. Daha sonra da üretimi yapılan kırlangıç bayrak siparişi veren firmaya teslim edilir. Her üründe baskı kalitesi de üründe görsel açıdan önemlidir. Estetik olarak görünümde ebatları ile birlikte dayanıklı bir materyal içeriği gerekir. Bu sebeple de ürün dayanıklı ve yıpranmayan kumaş seçimi ile tamamlanır. Kumaş içerisindeki yapısal dokusu baskının tam nüfuz etmesi için önemlidir.

Kırlangıç Bayrak Üretimi

Kırlangıç bayrak üretimi için ilk önce kumaş seçimi yapılır. Her kumaş seçeneğinde içerik özelliği değişim gösterir. Bu durumun sebebi de baskının iyi bir şekilde işlemesidir. Kırlangıç bayrak baskı teknikleri dispers ve pigment baskı çeşididir. Öncelikle istenilen logonun baskıya uygun olması için dijital ortamda hazırlanır. Bu sebeple de kullanılacak baskı mürekkebi kaliteli bir içeriğe sahip olmalıdır. Bu durumun sebebi de görünümde ki estetiği ve renk tonajının en iyi şekilde ortaya konmasıdır. Kırlangıç bayrak kalitesi dışında bir de baskı yapılırken ki aşamalar önemlidir. İlk önce dispers baskı yapılır. Sonra da zemin baskısı yapılarak istenilen logo ortaya çıkarılır.

Kırlangıç Bayrak Fiyatları

Kırlangıç bayrak üretimi içerisinde en son olarak yıkama işlemi yapılır. Bu durumun sebebi de boyayı akıtıp gerçek rengine dönmesi içindir. Yıkanan bayrak ütünün ısısına dayanıklıdır. Böylelikle ütü ısısı ile kumaşta erime ısınma veya yanma oluşmaz. Her üründe dikkat edilen detaylardan biri de bayrağın çift kat olmasıdır. Bayrakta çift kat olmasının yanında çift dikim de yapılır. Üretim aşamasında en son fırınlanma sistemine geçilir. Daha sonra da buharlaşma işlemi yapılır. Tamamlanan işlemler sonrasında fiyatlandırma belirlenir. Kırlangıç bayrak  çeşidi ve görünümdeki estetiği de dikkate alınarak hazırlanır. Fiyat aralığı her bayrak da değişim gösterir. Uygun maliyetli olması da sipariş verilmesi için oldukça önemlidir. 

26 Haziran 2019
2.581 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Teklif AL