+90 530 353 39 14

Sosyal Medyada Biz}

Cadde Bayrakları

Cadde Bayrakları

Elektrik direkleri ve cadde süslemelerinde kullanılan bu bayrak türü belediyeler, valilikler tarafından sıkça tercih edilmektedir. Görsel açıdan oldukça güzel bir görüntü oluşturan cadde bayrakları, firmamız tarafından üretilmektedir. 

Cadde bayrak imalatında en önemli ve meşakkatli olan bir diğer aşama ise baskı kalitesi ve renk yoğunluğudur. Fabrikamızda ham kumaş üzerine yüksek kalite baskılar yapabiliyoruz. Yüksek kalite yapılan baskı işlemi gerçekleştirildikten sonra bayrak arındırılma aşamasına geçmektedir. Elde edilen bayrak zemin baskısına zarar vermeyen bu arındırılma işleminden sonra fırınlama sistemine geçer ardından yıkama ve buharlama işlemi gerçekleştirilir. Bayraklarımızın ömrü kullanıldığı yere göre değişmekle birlikte 3 ay ile 6 ay arasında değişkenlik gösterebilmektedir.

Bayraklarımız da renklerin daha belirgin ve canlı olabilmesi için özel fikse makinelerini kullanıyoruz. Bayraklarımız bu fikse makinelerinde 300 derece sıcaklığa varan bir işlemden geçirilmektedir. Baskı renginin canlılığı ve kalitesi için bayrak üretiminde bu işlem oldukça önemli bir yere sahiptir. Fikse makineleri ile bayraklarımız hava koşullarına karşı dayanıklı olmanın yanı sıra renk akması ya da solmasının önüne geçer dolayısıyla bayrakların kullanım ömrünü uzatır.

26 Aralık 2019
1.279 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Teklif AL